Online ondernemersles voor makeup artists
Denk je eraan om na jouw makeup artist opleiding als zelfstandig makeup artist / visagiste te gaan werken, freelance je al of wil je er gewoon meer over weten? Meld je dan nu aan met de knop onderaan deze pagina, voor de online live Ondernemers training. De training wordt gegeven door Jos van Egmond, mede eigenaar van Art of Colors.
Tijdens de training hoor je waar je aan moet denken wanneer je als zelfstandig makeup artist (MUA) wilt starten, over prijzen voor opdrachten tot aan administratie en promotie. Jos van Egmond, de eigenaar van Art of Colors vertelt je er alles over. Heb je vragen over het zelfstandig werken als makeup artist? Dan is deze training de plek om daar antwoord op te krijgen.
De training bieden we zonder kosten aan voor alle Art of Colors studenten en oud-studenten.
Programma:
- Welkom & introductie
- Wat komt er bij kijken als je zelfstandig visagist wordt?
- Kamer van Koophandel en Belastingdienst
- Administratie, facturen en betaald krijgen
- Hoe krijg je eigen make-up opdrachten?
- Tips en voorbeelddocumenten
- Veel ruimte voor vragen
Aanmelden
Art of Colors (oud-)studenten kunnen zich aanmelden door zich aan te melden onder MIJN EVENTS in hun account. Inloggen kan via artofcolors.nl/login
Nog geen student bij Art of Colors?
Wil jij van make-up je werk maken en ook deelnemen aan deze en andere extra masterclasses? Klik hier voor meer informatie en startdata van de opleiding visagie.
Bezoek vrijblijvend een van onze open dagen of neem contact met ons op via info@artofcolors.nl of via (020) 894 30 70.